Kniha "Proč islám nesmí do Česka" od září v knihkupectvích!

Proč islám nesmí do Česka

Dovolujeme si veřejnost informovat, že právě vycházející kniha Kláry A. Samkové „Proč islám nesmí do Česka“ bude k sehnání v běžné síti knihkupectví od 7. září 2016. Cena této publikace v obchodní síti je 199 Kč.

Zájemci mají opět možnost získat i exkluzivnější verzi knihy, a to s osobním věnováním a podpisem Kláry Samkové. Objednávat je možné na mailu office@lawyers.cz, přičemž do objednávky zájemce uvede své jméno, adresu, na kterou chce knihu zaslat, a případně komu má být kniha věnována. Číslo účtu pro objednávky knihy je 2900564046/2010. Cena knihy v tomto případě činí 240 Kč (40 Kč z této částky je poštovné a balné). Knihy budou odeslány po připsání dané částky na účet, a to po datu 7. 9. 2016 (resp. obratem poté, co obdržíme výtisky z tiskárny).

Opět připomínáme zájemcům, že bez uvedení adresy NENÍ MOŽNÉ knihu odeslat. Neposílejte tedy prosíme peníze bez předchozí objednávky.

Dále je možné objednávat „akční balíček“ dvou posledních knih Kláry Samkové - „Proč nesmí islám do Česka“ a „111 vtipů o advokátech“, opět s podpisem a věnováním Kláry Samkové, a to za cenu 300 Kč. Postup objednávek je v tomto případě stejný, tedy mailem na adrese office@lawyers.cz, uvést své jméno, adresu, případně komu mají být knihy věnovány, a následně poslat částku 300 Kč na účet č. 2900564046/2010.

Knihu lze zaslat i do zahraničí. V takovém případě činí poštovné 50 Kč. Celkem tak zájemce zašle na uvedené číslo účtu 250 Kč. Při odesílání platby uvede IBAN: CZ4220100000002900564046.

 

obálka Proč islám nesmí do Česka

Proč nesmí islám do Česka

Anotace:

Advokátka Klára Samková nedávno zaujala vystoupením, při němž na půdě Poslanecké sněmovny kritizovala islám tak ostře, že přiměla tureckého velvyslance k demonstrativnímu odchodu ze sálu. V knížce mimo jiné vysvětluje, jak dospěla ke svým postojům. S neselhávající logikou i vtipem popisuje, jak se z „multikulti“ právničky, známé zejména díky aktivitám na obranu romské minority, stala radikální odpůrkyně imigrace muslimů. A proč považuje muslimskou ideologii za největší nebezpečí pro evropskou civilizaci. Kniha je neobvyklá, „jiná“, výjimečná, jako ostatně sama autorka – JUDr. Klára Samková.

A5, brož., vazba V2

Vychází počátkem září 2016

194 str.

Doporučená MOC – 199 Kč

 

Ukázky z knihy:

"Islám je neporovnatelně nebezpečnější než nacismus, fašismus a komunismus, protože jde do daleko větší hloubky. Navíc má ještě jednu část, zcela neuvěřitelnou. Ani jedna z těchto totalitních ideologií neměla za úkol zničit a ještě o jeden stupeň ponížit ženu. Všechny tyto ideologie ženy používaly, ale všechny byly v podstatě emancipační. Na rozdíl od islámu, který jde opačným směrem, a který nejenže vrací ženy do minulých staletí, on je vrací do minulých tisíciletí. Do postavení, které není s ničím srovnatelné. Během existence kulturního člověka ženy nikdy nebyly tak zadupány, poníženy, ohroženy na svých elementárních právech, ba na životě, jako pod vládou islámu. To je přece neoddiskutovatelné."

...

"Jestliže dnes někdo říká, že není možné, aby islám v Evropě jako vládnoucí ideologie zvítězil, nezbývá mi, než připomenout, že lidstvo už něco podobného zažilo. Jako třiadvacetiletá jsem zakončila svoje studia na komunistické Právnické fakultě Univerzity Karlovy diplomovou prací na téma „Přechod k fašistické formě vlády v Německu 1933-1935“. Snažila jsem se tehdy ve své práci přijít na to, kdy došlo k bodu zlomu, kdy Německo už bylo nacistické a kdy se tomu ještě dalo zabránit. Došla jsem k závěru, že tento bod nelze určit. Šlo o pomalé, pozvolné prorůstání nacistické ideologie běžným životem, až najednou se jednotlivé ostrůvky slily v obrovské hnědo, které zaplavilo celé Německo."

...

"To, že zákon platí pro každého, že spravedlnost je nedělitelným veřejným statkem, jinak přestává fungovat, je fakt. V Evropě ale právě „slunka“ nastolila situaci, že zákony pro někoho neplatí. Platí to o ženské obřízce, o pohlavním styku s nezletilými, o mnohoženství, obecně o postoji islámu k ženám a jeho naprosté netolerantnosti k jiným náboženstvím. Korunou tohoto dvojího právního standardu, nastoleného „slunky“ je celé to „migrantské tažení“, které je kompletně protizákonné. Nejstrašnější na tom je, že tuto protizákonnost nastolil samotný zákonodárce – evropské státy a Evropská unie, a to v takovém měřítku, že došlo k úplnému totálnímu popření vlastních zákonů! Tím, že „slunka“ začala muslimům udělovat výjimku z právního řádu, způsobila stále se rozšiřující erozi celého právního řádu, kterou bude nutno nesmírně tvrdě zastavit."