Zdeněk Dostál: Na islám vidle

NA ISLÁM VIDLE

Motto: Jen asi dvacet procent toho, co vytvořil člověk, je dobré a prospěšné.

Moje frustrace a pocit hnusu dosahují stupně varu. Je pro mne naprosto šokující a nepochopitelné, jak si někdo může myslet, že vyřeší krizi islámských zemí, zmítaných válečným konfliktem tím, že pozve muslimy do Evropy. To může udělat jedině naprostý idiot nebo darebák, jehož cílem je zavléct Evropu do válečného masakru, jaký je teď v Sýrii. Dokážete si představit, co by se stalo, kdybyste nechali na stadionu fanoušky Sparty a Baníku pěkně pospolu? A to jde o sport. Co teprve náboženství, resp. fundamentalismus náboženských fanatiků, ten je asi tak desetkrát intenzivnější. Už jste někdy slyšeli, že by se Sparťan nebo Baníkovec opásal semtexem a vyrazil na fotbal? Já ne a pochybuji, že kdy uslyším. Ale islámští fanatici to dělají dnes a denně. A dělají to i ti, kteří se v Evropě narodili.

To, o co teď právě jde, je dostat do Evropy, pod rouškou humanity, co nejvíc islámských fanatiků. Oni to jsou všichni fanatici s vymytým mozkem, do jednoho. Žádný umírněný muslim neexistuje, jako neexistuje umírněný zloděj nebo podvodník. Oni, náboženští fanatici, se jen umírněně tváří do té doby, než jich bude dost na to, aby si začali diktovat. Začne to výstavbou mešity a skončí nožem na krku, a buď přijmete islám, nebo vás podříznou. A když to nepotká nás, tak naše potomky zcela určitě. To je realita, ne nějaká fikce, ale skutečnost. Jak si myslíte, že se islám rozšířil za dobu své existence? Vlídností a tolerancí? V žádném případě! To co islám rozšířilo do tolika zemí je hrubý nátlak a násilí. A samozřejmě nadprůměrná porodnost. Stačí, když zlomíte otce. Jeho děti ho následují. Podle odborníků muslimové, za těch čtrnáct set let svojí existence, vyvraždili víc jak sto milionů lidí. Ani se tomu nechce věřit. Je to víc jak komunisté, fašisté nebo katolíci. Žádná jiná ideologie nemá na svědomí tolik obětí jako islám a stále to pokračuje. Nepostaví se vám čelem, ale ze zálohy se vedle vás v davu odpálí. Nebo vás zkosí dávkou ze samopalu. Jsou to obyčejní sráči, odpad lidské společnosti. Jan Palach a několik dalších hrdinů, se na protest proti bolševické totalitě a ruské okupaci upálilo, ovšem nikomu dalšímu při tom neublížili. Čest jejich památce! Ale to, co dělá odpad lidstva, islámští atentátníci, je vrchol hnusu. A nevraždí jen jinověrce nebo ateisty, ale i své vlastní soukmenovce. Proč? Aby šířili strach, aby strachem lidi ochromili a mohli s nimi lépe manipulovat. Kam se hrabe se svou zrůdností komunismus. Islám je několikanásobně horší. Útočí ze zálohy, záludně. A ti zdánlivě umírnění, za pomocí líbivých řečí, získají vaši důvěru a množí se a množí. A když jsou dost silní, zaútočí. Oni sem nepřišli proto, aby se asimilovali, aby se stali Evropany, ale proto, aby nás ovládli a vnutili nám své středověké náboženství. Kdo to nevidí, ten si nic jiného, jak nůž na krku nezaslouží. Z celého srdce to přeji všem sluníčkářům, všem těm, co vědomě zavlékají islámský svrab do Evropy. Být to na mně, tak okamžitě všechny sluníčkáře vyexpeduji do nějakého islámského státu, kde není ropa. Ti by za pár dnů prosili, aby se mohli vrátit, idioti.

My Evropané jsme tolerantní ke všem náboženským směrům, islám není tolerantní k nikomu. Jsme pro ně póvl, opovrhují námi, a čím více se o ně staráme, tím víc nás považují za slabochy. Už víc jak čtrnáct století se šíří jako mor a my nejsme schopni adekvátně reagovat. Kdejakého zlodějíčka strkáme do vězení, máme zde obrovský trestněprávní aparát, který nás má chránit před zloději, vrahy a podvodníky, máme armádu, ale v  okamžiku, kdy někdo nazve svou dobyvačnou agresivní ideologii náboženstvím, začneme se chovat jako kuře hypnotizované hroznýšem. Nejsme schopni se tomu postavit. Vezměte hlavní dogmata islámu a pokuste se založit nové náboženství. Budou tyto teze v souladu s našimi zákony, povolí vám úřady toto nové náboženství? Ani náhodou! Už čtrnáct set let šíří islám nenávist, násilí, totalitu. Tvrdí o sobě, že jsou něco víc, jak my ostatní. V duchu svého náboženství nás mohou beztrestně týrat, znásilňovat a zabíjet. Jistě, ne každý muslim je toho schopen, ale to není podstatné. V Hitlerovském Německu také všichni nezabíjeli bezbranné vězně v koncentráku, ale nacismus a fašismus si své vrahy vygeneroval tak, jak islám vygeneroval sebevražedné atentátníky. Islámský stát, Taliban, Al-Kajdá a další podobné zrůdné organizace, se svými sebevražednými idioty, nejsou pochybením jednotlivců či menšiny stejně tak, jako nebylo podobným pochybením gestapo. Obojí vzniklo díky ideologii nadřazenosti. Ostatně katolíci moc dobře vědí, o čem mluvím. Křižáci, inkvizice a nakonec i pedofilní kněží, které ostatní církevní hodnostáři chrání před potrestáním, jsou důsledkem namyšlené arogance, důsledkem doktríny výjimečnosti a nadřazenosti. Nedejte se ošálit hrannou submisivitou katolíků. Kdyby se dostali k moci, zase by tu řádila inkvizice. Totéž platí pro komunisty. Já osobně mezi katolíky, komunisty, muslimy, nacisty a fašisty nevidím žádný rozdíl. Zní to tvrdě, ale život mne poučil a donutil o těchto věcech přemýšlet. Jakmile o sobě začne někdo tvrdit, že je něco víc jak ostatní, a je celkem jedno zda z titulu rasy, třídy, nebo náboženství, tak to vždy skončí útlakem těch „jiných“. Všem těmto ideologiím jsme povinni se bránit a hned v zárodku je potlačovat. Protože když to neuděláme, tak nás ta ideologie převálcuje. Islám je přesně tím druhem hrozby, a pokud se mu konečně nepostavíme, pak nemáme nárok na existenci.

Vrátím se nyní k tomu, proč jsou islámští migranti zváni a přiváženi do Evropy. Je to celkem jednoduché pochopit. Jde o to, rozpoutat v Evropě válku. Islámský fundamentalismus je naprosto nekompatibilní s evropskou zákonností a proto nevyhnutelně k válce dojde. A ti, co mají z války největší prospěch, stojí za destabilizací arabských států a organizováním migrantské vlny. Na válce bohatnou všichni ti, kteří cokoliv dodávají bojujícím stranám. Stačí, aby byla fronta dostatečně daleko od nich samotných. A když se bude válčit v západní a střední Evropě, tak Amerika, Rusko, Čína apod. můžou v klidu chrlit zbraně pro všechny bojující strany. Válka je v prvé řadě byznys - za všemi válkami jsou peníze. Když se dostal Hitler k moci, jeho zbrojní program, který postavil Německo hospodářsky na nohy, financovali mj. američtí židé - Rotchildové. A to v době, kdy Hitler už několik let brojil proti židům. Jo, jo, peníze nepáchnou… Kdo pochybuje o tom, že Arabské jaro nemají na svědomí vojenské koncerny, resp. všichni ti, kteří z války profitují, tak toho mohu jen politovat. Proč si myslíte, že Putin udržuje u moci Asada, zločince, který ve svých vězeních umučil a zabil víc jak 60 000 lidí a je hlavní příčinou války v Sýrii a exodu muslimů do Evropy? Amerika, Rusko, Čína a bůh ví kdo další, touží po válce. Ale ne u nich, v jejich zemích, ale v Evropě. Všechny velmoci velmi těžce nesou to, že se Evropa sjednotila a začíná mluvit do dění na tomto světě. Přece pomoci muslimským migrantům se dostat do nějakého jiného islámského státu, by bylo naprosto logické a mnohem lacinější. Tak proč jsou přiváženi do Evropy? No aby byla „druhá strana“. Na válku jsou vždy potřeba minimálně dva. A přiblblí sluníčkáři, kterých je jen pár procent (tedy v rozporu s míněním většiny), podporují islámskou migraci. A mnozí z nich dostávají za své sluníčkaření mrzký peníz, především novináři. Protože kdyby napsali pravdu, tak by přišli o práci, což mnozí známe osobně ze svých pracovišť, jen v trochu jiné formě. A jsme zase u boháčů, kteří, zjednodušeně řečeno, kromě fabriky na tanky, vlastní i masmédia a rozhodují o tom, co se napíše v novinách nebo ukáže v televizi. A všelijací prosťáčci (prosťačky), co se stali humanisty z leknutí, jim to věří a s kyticí letí vítat muslimské samce…

Vrcholem stupidity a levárny jsou někteří politici. Nikdo soudný nepochybuje, že chování tetiny Merkelové, a nejen její, je vlastizradou a dříve či později bude po zásluze odměněno. Otázkou je, proč to ona, i ti ostatní politici dělají? Humanita to není v žádném případě. Přece musí vědět, co jsou muslimové zač. Musí si uvědomovat, že se za posledních několik desítek let nebyli ochotni asimilovat, že odmítají naši kulturu a politické zřízení, že na nás hledí jako na méněcenné. A že „soužití“ s nimi tak jako tak skončí krveprolitím. Jsou dva důvody, proč to dělají. Ten první, celkem snadno dokazatelný, je sponzoring politických stran. Myslíte, že nějaký boháč, nebo nadnárodní koncern, dá nějaké politické straně miliony a nic za to nechce? Tak naivní doufám nejste. Vždy platí „něco za něco“. Takže politici jsou jen loutkami v rukou loutkářů, které mnohdy ani neznáme. Tento zlotřilý systém, kdy politické strany smějí inkasovat peníze od jakýchsi sponzorů, je sebezničující pro nás, pro politické strany a nakonec i pro loutkáře. Stále více lidí si to uvědomuje, a dopadne to nakonec stejně, jako s bolševikem.

Druhou příčinou je to, že vybraní politici jsou na dálku zmanipulováni. Já vím, že toto je neprobádaná oblast, a že hodně riskuju svou věrohodnost, když se do tohoto tématu pouštím. Někdo s tím ale musí začít. Telepatie funguje, ať si to připustíte nebo ne. Všichni ti, kteří budou tento fenomén vehementně popírat, ho nejspíš využívají, a ne příliš poctivě. Mnozí američtí prezidenti (Lincoln, Washington aj.) tento fenomén znali a často ho využívali. Několik dní dopředu, než jednali s nějakým politikem, k tomuto člověku vysílali pozitivní energii. A jednání proběhlo většinou hladce. Sám jsem si to několikrát vyzkoušel a opravdu to funguje. S jedním člověkem jsem se opravdu nemusel. Trvalo to, pravda, několik měsíců, ale nakonec se přestal chovat jako býk před červeným hadrem, začal mi odpovídat na pozdrav a nakonec si u mne objednal posekání trávy na zahradě. Od této víceméně prospěšné manipulace je jen krůček k manipulaci zločinné. Stačí, když své myšlence dáte konkrétní význam, jehož záměrem je poškodit druhé lidi. Hitler, Stalin, Pol Pot, Mao Ce-tung a další masoví vrazi, byli zcela určitě zmanipulováni. Ano, oni to byli psychopati a sociopati (který politik není!), ale to masové vraždění jim bylo do hlavy na dálku implantováno. Je to proveditelné, ale nezkoušejte to, protože jakákoliv negativní manipulace se vám vrátí jako bumerang. Třeba tak, že někdo mentálně silnější zmanipuluje vás…

Angela Merkelová je v jádru dobrý člověk, je empatická, soucitná. Takže její přednost využili proti nám všem - vsugerovali ji myšlenku, že migranty zachrání tím, že je pozve do Evropy. Geniální! Klobouk dolů před tím, kdo to vymyslel. Vše schovat pod roušku humanity. A pak jen stačí muslimy vyzbrojit. Je vysoce pravděpodobné, že zbraně pro muslimy jsou už na kontinentu. Začněte ihned prohledávat odlehlá skladiště a tovární areály. Dokud není pozdě! A budete šokováni, kolik je tu zbraní a kdo je vyrobil a dodal. Myslíte, že odposlouchávání A. Merkelové a dalších politiků bylo jen tak? Pro zábavu? Války se nedějí proto, že někomu dojdou argumenty a proto zaútočí. To ani náhodou. Války jsou dlouhodobě plánovány a připravovány, často tak, že se zdánlivě znesvářené strany předem domluví. Příkladem budiž 11.září. Ano, všichni jsme viděli, jak letadla naletěla do dvojčat. To ale nebylo příčinou zřícení ani náhodou. Takových letadel by tam muselo narazit aspoň 5 a víc a pád těch budov by vypadal úplně jinak. Zlomily by se v místě nárazu, vrchní část by spadla tím směrem, odkud do ní narazilo letadlo a spodní část by nejspíš zůstala, mírně poškozená, stát. Ty budovy spadly, jako domeček z karet, přesně tak, jak padají při řízené demolici. Původním povoláním jsem stavař a vím na 100 a více procent, že dvojčata, i ta třetí budova, spadly díky řízené demolici. Pokud si myslíte, že toho není americká nomenklatura schopná, pak vás mohu jen politovat. A pokud vás je většina, tak nás jisto jistě čipování nemine! Protože cílem řízené islámské migrace do Evropy není pouze destabilizace a zisk, ale především získání absolutní kontroly nad lidstvem - světovláda! Lidé unavení válkou, jako ti Syřané, nakonec přistoupí na cokoliv, aby už válka skončila.

Před několika měsíci jsem napsal VÝZVU K OBRODĚ LIDSTVA, kde jsem navrhl lidem, aby usilovali o masové osvícení, tedy o to, aby se naučili vnímat Boha a komunikovat s ním. Výzvu jsem zaslal asi stovce lidí a čekal na odezvu. Byla nulová. Většina lidí nejspíš vůbec nepochopila, o co mi jde. Za této situace je jasné, že nás válka s muslimy v Evropě nemine. Duchovní obroda, která by mohla všem otevřít oči, se konat nebude.

Jedním ze skrytých důvodů, proč se nám sem hrne stupidní středověká ideologie je skutečnost, že my sami zde máme pěkný brajgl. Například křesťanství, v kterékoliv podobě. Snůška nejapných blábolů - neposkvrněné početí, spasení lidstva Ježíšovou smrtí atd., ale především zločiny katolické církve- křižáci, inkvizice, pedofilie kněží apod. Co myslíte, je možné na takovýchto základech postavit něco pozitivního, něco dlouhodobě funkčního? Já jsem, jako stavař a člověk, který pochází z katolické rodiny, stoprocentně přesvědčen, že ne. Jen tak na okraj, proč nedokážou vyznavači všemožných náboženství vnímat Boha a komunikovat s ním? Zkuste se jich zeptat a připravte se na snůšku pokryteckých frází. Dalším svinčíkem je komunismus. Byl sice zakázán, ale bolševickou partaj tu máme pořád. Jak je to možné? Proč se této obrovské zátěže nezbavíme? Kdyby u nás fungovala přímá demokracie, jak by dopadlo hlasování? Tak proč politici neudělají svou práci? Je to proto, že vrána k vráně sedá, co myslíte? Dalším obrovským nešvarem je ničení přírody. My jsme její součástí, a když si ji zničíme, co nás asi čeká? Další je způsob, jakým získáváme energii. Je to ukázkou naší primitivnosti. A je lhostejné, zda se jedná o jádro, uhlí nebo ropu. Už před sto lety Nikola Tesla vynalezl generátor na volnou energii. Proč ho nepoužíváme? Je příčinou skutečnost, že politické strany jsou ovládány svými sponzory, ropnými koncerny apod.? Co myslíte? V duchu svého motta bych mohl pokračovat dál a dál, ale to by bylo únavné. Musíme se zaměřit na to nejdůležitější, vyhrnout si rukávy a začít makat.

Islám je momentálně největší hrozbou. Kdo není líný a něco si o islámu a jeho zakladateli přečte, zjistí to co já: Islám je zločinná ideologie a patří na smetiště dějin! Jakékoliv ústupky islámu se nám krutě vymstí. Právnička Klára Samková má bezvýhradně pravdu (projev v parlamentu) a je potřeba se postavit na její stranu, na stranu svobody a pravdy. Když jsem byl dítě, tak mne rodiče nutili chodit do kostela. Otec si vyslechl v kostele kázání o tom, jak má“ milovat své bližní“ a jak má „nastavit druhou tvář“, a pak přišel domů a zmlátil mne řemenem, že jsem nebyl v kostele. Na začátku mého dospívání tvrdě narazil. Právě jsem kydal hnůj od ovcí a měl v ruce vidle. Řekl jsem mu, že pokud na mne ještě jednou šáhne, tak ho zabiju! Bylo to mé obrovské vítězství, v necelých čtrnácti letech. Od té doby se ke mně začal chovat s respektem a náš vztah se hodně zlepšil. Moje osobní zkušenost s náboženským fanatismem mne opravňuje k tomu, abych zavelel: NA ISLÁM VIDLE! Jakýkoliv jiný přístup se nám krutě vymstí. S náboženskými fanatiky nelze vyjednávat, či s nimi o něčem diskutovat. Jejich mozek pracuje úplně v jiném módu a jakékoliv logické argumenty nejsou schopni pochopit. Pouze píchanec vidlemi do zadku, ať už symbolický, nebo skutečný, je může probudit z jejich fanatismu. Musíme ZAKÁZAT ISLÁM a jakoukoliv pomoc podmínit tím, že se migranti, přísahou na vlastní život, vzdají islámu. Zdá se vám to příliš tvrdé? Je to jen zdání. Až vám bude muslimský bandita držet nůž pod krkem, pochopíte, že jsem měl pravdu. Ale to už bude pozdě.

Souběžně s tím musíme začít pracovat na zavedení PŘÍMÉ DEMOKRACIE. Pravidla, zákon, elektronický systém hlasování atd. Parlamentní systém, tedy zastupitelská demokracie, je tak prohnilá, že stačí cvrnknout prstem a zhroutí se jak dvojčata. A měli bychom být připraveni, lépe jako v listopadu 89.

Dát do pořádku přírodu je samozřejmostí. Nazval jsem to CELKOVÁ REVITALIZACE KRAJINY. Jen tak můžeme zastavit globální oteplování.

A vyvinout ČISTÝ ZDROJ ENERGIE, abychom si zajistili nezávislost

Také musíme dostat pod kontrolu MASMEDIA, alespoň ta veřejnoprávní. My všichni společně musíme rozhodovat o tom, kdo do tohoto veřejného prostoru bude mít přístup. Já budu novinářskými zaprodanci nazván extremistou, populistou, xenofobem apod. A je na vás, abyste se zamysleli a sami určili, zda mám nebo nemám pravdu. Protože to je to nejdůležitější: PRAVDA. Ne nějaké nálepky. Pravdu buď znáte, nebo neznáte. Pomocí srdceryvných scén, mnohdy nahraných, je s vámi manipulováno tak, jak byli zmanipulováni Američané jedenáctým zářím. Vždy mějte na paměti tu scénu z filmu Titanik, kdy se poloprázdný člun vzdaluje od tonoucích a někteří sluníčkáři se chtějí vrátit. Jak by to dopadlo, si snad každý dokáže představit. My teď zachráníme pár muslimských děcek a oni nám za pár let podřežou krky. To je realita, to je pravda. Chcete to riskovat a zjišťovat na vlastní kůži, zda ji mám?

Islám už po stovky let šíří strach, zlo, násilí. A každému se vrátí to, co dělá druhým. Jim se to teď začalo vracet. To nejde zastavit. Boží mlýny nepřechytračíte tak, že pro tonoucího, byť neumíte plavat, skočíte do vody. Jak jsem řekl, napřed si musíme zamést před vlastním prahem, protože zákon kauzality je neúprosný: Jak se člověk chová k druhým lidem, přírodě, planetě a vesmíru, tak se druzí lidé, příroda, planeta nebo vesmír chovají k němu. Povodně, sucha, tornáda atd. to vše je naše dílo, nás lidí. Až toto pochopíte, můžete o sobě říct, že jste moudří.

Je toho hodně, co musíme udělat. A to je velmi pozitivní. Alespoň se nebudeme nudit a neustrneme. Neustále se vyvíjet k lepšímu je nesmírně důležité. Před námi stojí velké výzvy a je na nás, jak se s tím vypořádáme. VAŠE DUŠE VÍ, ŽE ŘÍKÁM PRAVDU a je na vás, jak s ní naložíte.

 

Květen 2016 Dostál Zdeněk

Křenovice u Kojetína analytik a vizionář