To by se advokátovi stát nemělo - nová kniha povídek Kláry Samkové

To by se advokátovi stát nemělo

Informujeme veřejnost, že nová kniha známé advokátky Kláry Samkové s názvem „To by se advokátovi stát nemělo“, což je soubor povídek z advokátního prostředí, bude již během několika dní dostupná v běžné síti knihkupectví, a to za doporučenou maloobchodní cenu 100,- Kč.

Knížka má cca 100 stran a je koncipována podobně jako již dříve vydaná knížka „111 vtipů o advokátech“. Může tak tvořit ucelený komplet. Obsahem knihy jsou povídky a příběhy vycházející z advokátní praxe autorky, líčící humorné i závažné situace ze soudních síní a advokátských kanceláří a zároveň upozorňující veřejnost i ostatní advokáty včetně začínajících na nejrůznější záludnosti této profese i jednotlivých případů, případně na (ne)dokonalosti celého advokátského stavu.

Podobně jako v předchozích případech je možnost objednávat si tuto knihu s podpisem a věnováním autorky přímo u Kláry Samkové. Zájemce zašle svou objednávku na mail office@lawyers.cz, uvede své jméno, adresu, na kterou mají být knihy zaslány, případně o které knihy Kláry Samkové má zájem a v jakém počtu kusů. Následně uhradí částku 120,- Kč (20 Kč je poštovné a balné) na číslo účtu 2900564046/2010, přičemž do zprávy pro příjemce platby uvede své jméno a příjmení, aby bylo možné platbu identifikovat.

V případě zasílání knih do zahraničí činí poštovné 50 Kč a při platbě je nutné uvést IBAN: CZ4220100000002900564046.

Knihu „To by se advokátovi stát nemělo“ je také možno objednávat jako součást akčních balíčků v kombinaci s již dříve vyšlými publikacemi Kláry Samkové, a to za následující ceny (včetně poštovného):

„To by se advokátovi stát nemělo“ + „111 vtipů o advokátech“ - 170,- Kč

„To by se advokátovi stát nemělo“ + „111 vtipů o advokátech“ + „Proč islám nesmí do Česka“ - 370,- Kč

„To by se advokátovi stát nemělo“ + „Proč islám nesmí do Česka“ - 320,- Kč

To by se advokátovi stát nemělo