Čeština
English
Reakce od příznivce
Zdravím paní Kláro.
Já jsem si vždycky myslel, že podněcování nenávisti vůči fašistům, tedy i muslimským fašistům a muslimské fašistické ideologii a jejich pomahačům, není z hlediska našeho právního řádu trestně stíhatelné. Kolaborantské elity již mají strach a v panice zahajují politické procesy. Historie se opakuje.
Dále jsem přesvědčen, že rozdíl mezi tzv. umírněným muslimem a tzv. islamistou (muslimským teroristou) po ideologické stránce v podstatě žádný není. Oba chtějí šaríu a džihád. Jen ten islamista to chce hned a násilně, zatímco ten umírněný si hraje na "hodného policajta", který předstírá toleranci k nevěřícím. Kdyby ten umírněný šaríu a džihád opravdu nechtěl, nepochybně by konvertoval k jinému náboženství nebo se stal ateistou. Jak je ale známo z průzkumů, cca 90 % muslimů je prosadit chtějí.
Vyřiďte prosím pozdrav panu Konvičkovi a že držím palce. Budeme ho podporovat.
S pozdravem
L. Z.
odpověď Kláry Samkové:
Vážený pane inženýre,
srdečně zdravím a děkuji za povzbudivý e-mail, jakož i za návrhy k obhajobě.... je to všechno skutečně nechutné. Kdybyste našel způsob, jak rozšířit řady Bloku proti islámu, to bych byla ráda!!!
moc zdravím, klára