Poděkování od příznivce

Paní Samková!

Obdivuji Vaši odvahu a politický přehled, který jste přednesla v televizi. Pevně věřím, že 95 procent občanů České republiky má naprosto shodný názor jako Vy. Krásně jste "udělala" Kocába. Jeho plané výroky jsou opravdu ubohé. Že "odstěhoval" Sovětské vojsko? Blbost. To bylo vše předem připraveno, on byl jakousi figurkou, jen Havel jej zviditelnil. Co je to za člověka, který se rozvede, potom si vezme Lailu a zase se rozvede? Stejně tak se choval a jednal Havel. Dopisy Olze? Co mohlo být za dílo? Olgu podle jeho vyjádření miloval, ale ještě za života Olgy táhl s Veškrnovou.

 

Paní Samková!

Držím Vám palce, ale buďte prosím opatrná. Bohužel po roce 1989 se k nám dostala i mafie. Potěší mě, pokud dáte jen jedním slovem vědět, že jste mail dostala. Nyní probíhá na Internetu přes maily Vaše vystoupení s Kocábem.

Srdečně Vás zdraví

H.Č., Brno


Vážený pane Č.,

ano, tento mail se ke mně dostal! Děkuji za vyjádření podpory. Máme na věc stejný názor, doufejme, že nás bude více...

mějte se co nejlépe, klára


Vážená paní Klárko!

Jste pro mě opravdu vážená. Děkuji Vám za Vaši odpověď, potěšila mě. Jen si přeji, aby nás jen nebylo více, ale alespoň 9 milionů občanů České republiky. Jistě víte o Langšádlové a její vystoupení s jadernou válkou s Ukrajinou, jistě víte i o Peckové, která se zabývá podle jejího vyjádření s Lanzarentskou konvenkcí o týrání dětí a o „duchovnu“ pro seniory s tím, že se budou o tyto seniory starat jejich rodiny. Podle Peckové se toto řeší již šest let. Ptal jsem se Peckové i Langšádlové mailem, kde jsou jejich výsledky, kde je prezentováno jejich opatření nebo omluva za jadernou válku. Tyto osoby nemají čest, nemají svědomí, protože nejen mě ale ani dalším na svých stránkách množstvím dotazů od občanů od roku 2012 neodpověděly. Ani po mých urgencích. Kašlou na mě i na občany České republiky. Jejich předseda TOP 09 pospinkává, stále v parlamentu chybí, jejich místopředseda už konečně zvolnil svoji prezentaci na úroveň slušnějšího člověka bez nadřazenosti a domýšlivosti. Jeden člen z TOP 09 kupuje kradené věci od překupníků. Všichni z nich hlasovali pro zvýšení svých platů, ale pro zvýšení důchodů hlasovali z jejich 22 členů asi jen 4.

Nevím proč, ale paní Klárko, vidím ve Vás velmi velkou osobnost. Pokud máte za sebou dobrou oporu / nevím, kde působíte/, běžte dál, držím Vám palce! Mě je 72 let, už nějak dožiji, ale přeji si, aby moje děti, moje vnoučata, nejen moje, ale všechny v České republice prožili život ve spokojenosti, bez muslimů, s dobrým parlamentem, senátem a vším tím, co přinese pro moji Českou republiku pozitiva. Jste sice jedna z mála, která dovede současnou situaci vysvětlit, ale běžte dál. Prosím!

A ještě jednou : krásně jste „udělala“ Kocába. Byl jak malej Jarda. Bylo vidět, že nemá žádný argument. Na víc asi stejně moc kromě muziky stejně nemá. Moc se mě to líbilo. Děkuji.

Zdraví Vás

H.Č.


Milý pane Č.,
 

omlouvám se, že jsem Vám tak dlouho neodpověděla - jsem značně přetížena.

Myslím, že události posledních dnů nám ukázaly, kam se svět ubírá. Ačkoliv tragedie houstnou, ačkoliv mi je osobně líto každého jednoho zmarněného života, je to svým způsobem dobře. Protože každý jeden akt násilí uzavírá jiné možnosti řešení, než jsou ta správná: tedy zákaz islámu v ČR a nejlépe v celé Evropě jako ideologii, odporující Úmluvě o lidských právech a základních svobodách.

Odsun všech migrantů v podstatě kamkoliv, nejlépe do Libye, a to za nějaký bakšiš, placený tamější vládě, že je nepustí zpět.

Ozbrojení národa.
A v neposlední řadě změnu vládnoucí garnitury, protože už toho bylo ale doopravdy dost...

zdravím, klára


 Paní Kláro!

Máte přesně moje myšlenky co do současného stavu u přeběhlíků do Evropy. To není prosím jen názor můj, ale drtivé většiny mých známých, přátel i sousedů v mém okolí. A jsem přesvědčen, že i u všech občanů České republiky. Mrzí mě, že my všichni jen si posíláme maily kolem této situace, jen kecáme a nic proti tomu neděláme. Můj národ potřebuje takové osobnosti jako jste Vy, ne nějaké tuctové Peckové, Langšádlové, Schwacenberka a dalších 177 podobných poslanců. Za nic se nemlouvejte, nemáte za co! Jsem přesvědčen, pokud se podívám na věk našich poslanců a vlády, včetně Senátu, i našeho slavného Ústavního soudu, že se všichni snaží v tichosti a spokojenosti ve svých funkcích dožít a „po nás potopa“. My, normální občané na to vliv nemáme, asi by se muselo vytvořit jakési „Občanské protifórum“, jenže pak by se asi necinkalo klíči, jistě něčím jiným. Možná proto se uvažuje o obnově povinnosti vojenských odvodů včetně žen.

Asi Vás obtěžuji, promiňte.
 

Nemáte povinnost mě odpovídat. Věnujte se svým občanským úkolům
a zájmům. A nezapomeňte, že Č. z Brna Vám bude pořád držet palce.

Zdraví
H. Č.


Milý pane Č., díky za povzbudivý vzkaz  a když dovolíte, tak "Občanské protifórum" si půjčuji a budu slávu tohoto sousloví šířit po světě :-)

srdečně, klára

Tagy: