„Migrační pakt je vlastizrada“: delegát sjezdu CDU zúčtoval s politikou Merkelové

Nejodvážnější projev na 31. sjezdu CDU přednesl pravděpodobně Eugen Abler. Politik CDU zúčtoval s politikou kancléřky Merkel.

Na sjezdu CDU v pátek bylo slyšet hodně chvály na adresu kancléřky Angely Merkel. Delegáti drželi vysoko nad hlavami nápisy „Díky, šéfko”. Hessenský premiér Volker Bouffier hovořil o výjimečném dni: „Je to den plný dojmů, je to den, kdy říkáme: Danke!”.

Jinak to viděl Eugen Abler – předseda okresního sdružení CDU v Ravensburgu. Byl jedním z mála řečníků, který kancléřku na sjezdu CDU v Hamburku kritizoval.

Abler řekl jasně, jak pohlíží na vysoce kontroverzní migrační pakt OSN: jestli Merkel pakt OSN o migraci v Marakéši podepíše, bude to „vlastizrada“.

Abler také dodal: migrační pakt má katastrofální důsledky pro zemi.

Formálně může být pakt OSN nezávazný, politicky ale není. Díky bezpočtu závazků se dostanou země, které ho podepíšou, pod morální tlak uvedené požadavky plnit. Vždy je zdůrazněno, že smlouva OSN má status doporučení, nicméně každý z 23 cílových popisů začíná slovy „zavazujeme se…“, říká politik CDU.

Poukázal na to, že program reedukace „gender-mainstreamingu“ měl také svůj původ v „nezávazném“ dokumentu OSN. Azylová lobby a nevládní organizace se postarají spolu s levicovými médii a příslušnými soudci o to, aby se z „nezávaznosti“ stala rychle běžná soudní praxe, varoval politik z Bádenska-Württemberska.

Pakt o migraci je trojským koněm, aby se z nelegální migrace mohla stát legální,“ uvedl Abler.

Také dodal: „Důsledky paktu OSN budou vážnější než rozhodnutí kancléřky v roce 2015.“ Abler apeloval na Angelu Merkel:

„Paní kancléřko, vyzývám Vás, abyste tento migrační pakt nepodepisovala, tak jako to činí většina sousedních zemí. Pro mě znamená podepsání vlastizradu.“

„Příchodem dalších uprchlíků z cizích kultur a příchodem ilegálních přistěhovalců je náš způsob života a pocit domova v sázce“, pokračoval politik CDU.

„Víme, že islám není tolerantní náboženství“

80 procent migrantů je v nejlepším produktivním věku a budou žít na sociálních dávkách, tzv. Hartz IV, říká dál Abler. To už čísla dokazují, zdůraznil. Navíc většina přistěhovalců vyznává islám. Je „naivní si myslet“, že se budou muslimští uprchlíci v zemi přizpůsobovat.

„Víme, že islám není tolerantní náboženství. V koránu se přibližně 200krát vyzývá k boji proti nevěřícím. Je naivní si myslet, že se muslimští uprchlíci v Německu přizpůsobí. Pozorujeme s obavami neustálý nárůst paralelní společnosti s vlastním výkladem práva. Islamizace Německa vede ve velkoměstech ke ztrátě kontroly ze strany úřadů. Stát má povinnost chránit nejen občany ale také svou kulturní identitu.“

Abler ukončil svůj projev slovy: „Myslím a věřím, že si CDU v budoucnu opět vytvoří profil, kterým získá své občany zpět.“(er/so)

Epoch Times 8. prosince 2018 aktualizováno: 9. prosince 2018 13:40

Zdroj: https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/migrationspakt-ist-landesverrat-cdu-delegierter-rechnet-mit-merkels-politik-ab-a2733055.html

Tagy: