Jsme osvobozeni! - Rakousko (ještě) ne...

Milí přátelé a podporovatelé Hnutí identitářů,

měsíce jsme čekali na tento okamžik, a dnes je tu: Vrchní zemský soud ve Štýrském Hradci (Graz) dnes právoplatně zprostil Identitäre Bewegung (Hnutí identitářů) obvinění z podněcování a vytvoření zločinecké organizace.

Tím oficiálně skončila jedna kapitola, která začala koncem dubna loňského roku několika domovními prohlídkami a naší obžalobou jedním prokurátorem z města. Těší nás a jsme hrdi na to, že tento pokus nás zničit jsme ustáli bez větších ztrát. Zároveň jsme bezmezně vděčni každému z Vás, kdo jste nám poslední měsíce bez zaváhání důvěřovali a podporovali nás. Jen díky Vám může tento projekt za naši vlast pokračovat!

Neboť rozsudek ukázal: že vlastenecký aktivismus není zločinný, naopak je součástí dnešní demokracie.  A my v roce 2019 uděláme všechno pro to, abychom byli první a poslední patrioti, kterým se něco takového stalo. Nikdo v této zemí se nesmí a nemůže bát vyjádřit své názory. Naší novou kampaní "Rakousko bude svobodné!" chceme vládě připomenout její povinnost chránit naše základní právo na svobodu projevu. Protože teprve v okamžiku, kdy se rakouští občané nebudou muset bát otevřeně hovořit o tématech islamizace, masové imigrace a importované kriminality, bude naše země skutečně svobodná.

komentář Kláry Samkové: "Gratulujeme Generaci Identity!"

Tagy: