Reakce čtenáře na knihu "Proč islám nesmí do Česka"

Dobrý den!

Právě jsem dočetl Vaši knihu Proč islám nesmí do Česka.

Knihu jsem přečetl s velkým zájmem. Mohu konstatovat, že řada věcí, ke kterým mnoho lidí hledá přesné pojmenování nebo vyjádření, je tak přesně Vámi pojmenovaná, že se k tomu nedá již nic přidat.

V romské otázce nejsem zrovna příznivcem, i když vím, že tato otázka není dobře ze strany státu řešena, ale ani ze strany samotných Romů (některé organizace z minulosti pouze tyly ze státních dotací - kde jsou). Domnívám se totiž, že hlavní tah by měl být ze strany Romů, jejich snahou. Na druhou stranu, když jsem ještě pracoval, měl jsem i v jejich řadách známé, dovolím si říci i přátele. Jeden můj spolupracovník byl z osmi dětí a všichni měli vysokoškolské vzdělání (v jejich případě nepředpokládám nějaké plzeňské). Je to o tom, jak jsou děti vedeny. Samozřejmě ghetem se to nevyřeší.

Chtěl jsem ale hlavně k islámu.

Je s podivem, jak celý problém islámu řeší veškeré instituce, ať už naše, jiných států, Evropy. Těžko se hledají slušná slova, aby o tom člověk mohl mluvit. Když se člověk zamyslí, jen může konstatovat, to snad musí být obrovsky zaplaceno. Ale i přesto, jak může někdo strkat hlavu do oprátky nebo pod gilotinu, když si ty plné kapsy neužije a ani jeho potomci.
Současné dění v Evropě spěje k válce mezi křesťanstvím (včetně nás atheistů) a islámem. Chraň nás Pán Bůh, aby to tak dopadlo, ale pokud se nezmění jednání Evropských politiků, tak to tak asi dopadne.

Nemluvím o tom, jak je možné, že se sem Ti "chudáci" s smartfonama a značkovým oblečením v takovém množství (hlavně 90 % mladíků) dostávají, kdo jim zajišťuje dopravu a finance. Kdo zlikvidoval brány do Evropy v Libyi, zlikvidoval Írák, jen tak tak, že ne Sadata a další místa, ale o tom, co dělají evropští politici v čele s Merkelovou (oslovení si nezaslouží), které bude do budoucna pro Evropu horší průšvih než byl Hitler.

Nejhorší na tom je, že veškeré zprávy, které se týkají imigrantů (po všem tom, co o islámu vím a co jsem se postupně dozvěděl) jsou politiky i médii minimálně cenzurovány, ne-li zamlčovány.
A výroky některých rádoby celebrit o chtěných samcích apod.... ani nekomentuji, protože to je na přes držku.

V současné době by to chtělo dvě věci, které jste také zmínila, a to zákaz islámu (což by znamenalo velké řvaní hlavně brněnských mešitářů) a dovolené ozbrojování občanů.
Bohužel současné vedení k tomu není asi příliš ochotné.

Když si vše vezmu z praktického hlediska, kdyby se mí potomci (mám tři kluky a pět vnoučat) měli učit 5x denně modlit, nesmět vepřové, nevidět vánoční stromek, neslyšet koledy, děvčata nesmět minisukně atd., tak mě 100% zavřou, protoře bych se pral nejdřív ve škole a pak výše, kam bych se před basou dostal (i když už je mi 65).

Už Vás nebudu otravovat, napsal jsem toho trochu nesouvisle už dost
Ještě jednou děkuji za možnost přečtení si výše zmíněné knihy.
Jsem s pozdravem a přáním hodně dalších úspěchů

Ing. XY