Únos a znásilňování 13leté Rusky v Německu

Zaujal mne další ukázkový příklad německé diktatury - minulý týden zde imigranti unesli 13letou Rusku a 30 hodin ji drželi a znásilňovali, než ji konečně pustili. Policie se snažila vše utajit, a když vše vychází najevo, zkouší aspoň svalit vinu na onu dívku. V mnoha německých městech již proběhly demonstrace zde žijících Němců ruského původu a Rusů - tato menšina je v Německu poměrně silná a drží při sobě, takže ty demonstrace nebyly nic malého. Média o tom všem ovšem mlčí.

 Ruská komunita v Německu tak už začíná vyhrožovat, že pokud se nedočkají spravedlnosti a stát nebude schopný své lidi ochránit, vezmou spravedlnost do svých rukou.

Obávám se, že se brzy vyčerpají možnosti politického a právního řešení a dojde na řešení vojenská. - komentář Kláry Samkové

Další zdroje uvádějí podrobnosti: "V polovině ledna byla v Berlíně Mahlsdorfu ve čtvrti Falkenberg na cestě do školy unesena 13letá Lisa, dcera ruských přistěhovalců s německými kořeny. Objevila se teprve za 30 hodin, a to, co zažila, se podobá hororu. Byla nalákana do auta mužem, který jí nabídl, že ji odveze do školy. Když si dívka přisedla, zjistila, že v autě sedí 3 Arabi, kteří ji později zavezli do bytu a 30 hodin ji opakovaně znásilňovali. Když se Lisa po třiceti hodinách objevila, šli s ní rodiče na policii. Při výslechu policisté tlačili Lisu k tomu, aby své udání změnila nebo stáhla. Do dnešního dne se tento případ nedostal na světlo a policie mlčí. Případ se však mezi ruskou komunitou roznesl velice rychle a následovaly demonstrace ve více německých městech. Ruská komunita v Německu, sjednocená v organizaci Mezinárodní konvent ruských Němců, v čele s předsedou Heinrichem Grothem, oficiálně žádá zastavit chaos v zemi způsobený přívalem imigrantů, stopnout vlnu imigrace a zabezpečit v zemi ochranu a bezpečnost ... jestliže se tomu tak nestane, je ruská komunita připravena začít se bránit sama."

https://www.compact-online.de/fall-lisa-russland-deutsche-fordern-ende-der-asyllawine/